Mieszkania z rynku pierwotnego w Bydgoszczy

Być może pierwotny rynek nieruchomości w Bydgoszczy nie jest tak rozwinięty, jak chociażby w Trójmieście, ale nie można powiedzieć, że deweloperzy nie interesują się tą lokalizacją. Gdzie można kupić nowe mieszkania w Bydgoszczy?

Dobre miejsce do zamieszkania

Bydgoszcz jest ósmym z kolei największym miastem w Polsce, stolicą województwa kujawsko-pomorskiego. Z uwagi na to, że przepływa tu duża rzeka – Brda, mógł rozwinąć się tu port żeglugi śródlądowej. Mimo faktu, że Bydgoszcz jest dużym ośrodkiem przemysłu, handlu i logistyki, nie brakuje tu pięknych, zielonych terenów. To właśnie w pewnej odległości od ścisłego centrum Bydgoszczy budowane są nowe osiedla mieszkalne.

Między innymi w pobliżu Kanału Bydgoskiego, bardzo atrakcyjnego pod względem turystycznym, powstało osiedle Okole, które sąsiaduje z osiedlem Czyżkówko. Mamy tam dużo nowych budynków mieszkalnych, w których są zarówno małe mieszkania – kawalerki, jak i duże, przestronne apartamenty.

Dlaczego warto zamieszkać w Bydgoszczy?

W Bydgoszczy nie ma takiego ruchu samochodowego jak w Warszawie czy w Krakowie. Jest tu spokojniej, ciszej, a jednak mieszkańcy mogą korzystać z w pełni rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Bliskość terenów rekreacyjnych na obrzeżach i w samym mieście sprawia, że rozwija się tu sport w każdym wymiarze.

Deweloperzy tacy jak m.in. red-co.net oferują wiele ciekawych mieszkań z rynku pierwotnego. Na uwagę zasługuje bez wątpienia inwestycja „Przy IV Śluzie” – to kompleks dwóch budynków mieszkalnych. Leżą one w pobliżu Kanału Bydgoskiego, przy ul. Wrocławskiej. Na powierzchni użytkowej 5,5 tys. m2 powstaje tam 107 lokali o zróżnicowanym metrażu – od 24 do nawet 245 mkw.

Kolejną inwestycją jest „Dębowa Ostoja”. Mieści się ona na bydgoskim Czyżkówku przy ul. Wyrzyskiej. Łącznie składa się z 3 budynków mieszkalnych, w których znajduje się 225 mieszkań o powierzchni od około 32 do 115 mkw. Wiele lokali ma balkony, a zlokalizowane na ostatnich piętrach apartamenty mają tarasy z przepięknym widokiem. Każdy z budynków ma zaś nowoczesne windy i podziemny garaż.

Dodaj komentarz