Lazurowa168 – komfortowe mieszkania na Bemowie

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkania usytuowane w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w bardzo dobrze skomunikowanej i prężnie rozwijającej się części Bemowa. Stąd wszędzie łatwo się dostać. Lazurowa168 to inwestycja, która się opłaca.

lazurowa 168 bemowoW niedalekiej przyszłości wybudowana zostanie w pobliżu stacja metra, która umożliwi jeszcze szybszy dojazd do różnych punktów Warszawy. Obok niej, niedaleko pętli tramwajowo-autobusowej, powstanie także parking P+R, którego obecność może się przydać w razie niespodziewanej wizyty zmotoryzowanych znajomych.

Informacje o inwestycji

W budynku znajdują się mieszkania jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Dużą ich zaletą  jest dobrze rozplanowany układ wnętrz, który pozwala na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni oraz dopasowanie jej do własnych upodobań.

W naszej inwestycji znajdują się słoneczne pomieszczenia, w których za dnia nigdy nie brakuje światła. To szczególnie ważne jesienią, kiedy dni stają się coraz krótsze: odpowiednio duża dawka słońca może pozytywnie wpłynąć na nasz nastrój. Umożliwiają to duże okna, które przyczyniają się również do tego, że mieszkania wydają się bardziej przestrzenne. Wyposażone zostały one dodatkowo w trzyszybowy pakiet szklany, wzmacniający izolację termiczną oraz akustyczną.

Wykorzystane w konstrukcji lokali połączenie drewna ze szkłem podkreśla nowoczesność oraz funkcjonalność budynku. Duże, przeszklone balkony umożliwiają komfortowy  odpoczynek w fotelu, z książką lub gazetą. Dzięki otwieralnym przeszkleniom można bez problemu zaaranżować w ich obrębie swój wymarzony zimowy ogród.

Osiedle mieszkaniowe

Osiedle, na którym znajduje się posesja, zostało ogrodzone, dzięki czemu można poczuć się bezpiecznie. Na jego terenie znajduje się plac zabaw. To jednak nie jedyne miejsce, gdzie swój wolny czas mogą spędzać nasze dzieci. Okolica daje możliwość uczęszczania na pobliską pływalnię, jazdę rowerami po licznych ścieżkach rowerowych zlokalizowanych w pobliżu, czy też zabawę na okolicznych boiskach i terenach zielonych. Dorośli także mogą tutaj bez problemu się odprężyć!

Niedaleko budynku znajduje się Staw Jeziorzec, popularne miejsce spacerów i wypoczynku tutejszych mieszkańców. W obrębie dzielnicy mieści się również Park Leśny Bemowo czy też Park Górczewska, na terenie którego znajduje się amfiteatr (obecnie Amfiteatr im. Michaela Jacksona). Niektórych klientów może też zainteresować bliskie położenie Wojskowej Akademii Technicznej, do której dojście zajmie jedynie 15 minut piechotą lub 5 minut rowerem.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo przygotowane zostały miejsca postojowe na podziemnym parkingu, do którego można zjechać cichobieżną windą. Można skorzystać również z niezależnych platform, które przydadzą się zwłaszcza tym mieszkańcom, którzy poruszają się większą ilością aut.

Gwarantujemy Państwu niską kwotę rezerwacji mieszkania, dodatkowo umożliwiamy również „elastyczny” harmonogram wpłat.Więcej na: www.lazurowa168.pl

2 komentarze

Dodaj komentarz