Grzejnik Evia firmy Purmo – nowość na rynku

Do rodziny grzejników marki Purmo dołączyło nowe urządzenie – Evia. Jak informuje producent, urządzenie doda łazience oryginalności, a przy tym zapewni ochronę przed nadmiarem wilgoci i nieprzyjemnym uczuciem chłodu. 

Dobór właściwego grzejnika w przypadku łazienki ma ogromne znaczenie. Jest ona pomieszczeniem, w którym zrzucamy z siebie troski dnia codziennego i odzyskujemy wewnętrzną równowagę. Chcemy czuć się komfortowo nie tylko podczas relaksującej kąpieli czy orzeźwiającego prysznica, ale również po ich zakończeniu. Wszystko to sprawia, że wybór właściwego grzejnika ma ogromne znaczenie.

Grzejnik Evia firmy Purmo  – nietuzinkowe wzornictwo

Nowy grzejnik łazienkowy Evia, który poszerzył ofertę marki Purmo, przykuwa uwagę nietuzinkowym wzornictwem. Szerokie kolektory nadają mu nowoczesny wygląd, a ich poziomy układ tworzy harmonijną kompozycję.

Jak zapewnia producent, Evia to również grzejnik bardzo praktyczny. Sekcje płaskich kolektorów oddzielone są od siebie pojedynczymi kolektorami delikatnie wygiętymi w łuk, pozwalają na wygodne i szybkie suszenie ręczników czy ubrań. Dla podniesienia funkcjonalności wygięte kolektory są ruchome i możne je odchylać dla łatwiejszego zawieszania ręczników. Projektanci zaakcentowali te elementy nie tylko za pomocą kształtu, ale również kontrastu barw.

Grzejnik Evia firmy Purmo – dwie wysokości

Model Evia dostępny jest w szerokości 600 mm oraz w dwóch wysokościach: 1357 i 1657 mm. Podłączany jest od dołu, z prawej lub lewej strony. Co więcej, możliwość wyboru kolorystycznego wariantu grzejnika ułatwia jego dopasowanie do wystroju pomieszczenia.

źródło: Purmo

One comment

Dodaj komentarz