Geometryczne kolekcje Ceramiki Paradyż

Geometria w światowym wzornictwie jest jednym z najgorętszych trendów ostatnich lat. W odpowiedzi na to, Ceramika Paradyż proponuje nową kolekcję płytek ściennych w czterech odsłonach: strukturalnej Attiya, energetycznej Enya, subtelnej Tonnes oraz optycznej Orrios.

Kubistyczne formy rozgościły się na dobre zarówno w projektach mebli, dodatków, a także całej powierzchni ścian oraz podłóg.

Geometryczne kolekcje Ceramiki Paradyż –  Attiya

Kolekcja w odsłonie Attiya nawiązuje do struktury materiału. Złożona jest z tonalnych płytek bazowych i dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych oraz trzech geometrycznych dekorach. Ich grafika charakteryzuje się matowym wykończeniem oraz prasowaną mozaiką w odcieniach brązu. Inspiracją do jej stworzenia stała się natura oraz patchworkowe połączenia. To wszystko sprawia, że dobrze zgrywa się z dodatkami w stylu ,,eko”. Kolekcja dobrze sprawdza się zarówno sypialni, jak i kuchni oraz łazience. Słowem – w każdym pomieszczeniu. Dostępna jest w jednakowym formacie wszystkich elementów kolekcji – 20 x 60 cm.

Geometryczne kolekcje Ceramiki Paradyż – Enya

Geometryczne kolekcje ceramika paradyż Enya

Kolekcja w odsłonie Enya jest ukłonem w stronę amatorów natury oraz minimalistycznych rozwiązań. Jej bazą są płytki w kolorze złamanej bieli, przetartego brązu oraz cementowej szarości. Ich połączenie tworzy ,,kalejdoskopowy” wzór dekorów. Płytki ułożone na większej powierzchni tworzą dzięki temu ceramiczną tapetę rodem z lat 60. i 70. Barwy kolekcji oraz delikatna, uzyskana dzięki nadrukowi reaktywnemu struktura płytek Graft Mix, dobrze komponuje się z naturalnymi dodatkami w postaci drewna, kamienia czy żywych roślin. Enya efektownie ozdobi ściany salonu, łazienki, kuchni, a nawet sypialni.

Geometryczne kolekcje Ceramiki Paradyż -Tonnes

Geometryczne kolekcje ceramiki paradyż Tonnes

Tonnes jest inspirowana kulturą japońską. Jest złożona z jasnych płytek, które połyskują w kolorze szarym i białym. Jej uzupełnienie stanowią tonalne elementy dekoracyjne, czyli dyskretna kratka oraz dwa wzory z geometrycznym motywem, który nawiązuje do sztuki origami. Tonnes dedykowana jest do nowoczesnej łazienki lub kuchni w stylu minimalistycznym.

Geometryczne kolekcje Ceramiki Paradyż – Orrios

Geometryczne kolekcje ceramiki paradyż Orriors

Jest to propozycja dla osób, które cenią sobie odważne i awangardowe rozwiązania. W jej skład wchodzą zarówno matowe, jak i bazowe płytki, wraz z mozaikami w odcieniach szarości oraz bieli. Całość jest uzupełniona insteriami dostępnymi w trzech graficznych duetach. Charakter kolekcji doskonale podkreśli naturalne drewno oraz nowoczesne dodatki w czarnym lub grafitowym kolorze.

źródło: Ceramika Paradyż

One comment

Dodaj komentarz