Folia antypoślizgowa na bazie klejów akrylowych

Ofertę firmy Lakmy Sat poszerzyła nowa folia antypoślizgowa na bazie klejów akrylowych. Jak zapewnia jej producent, skutecznie chroni ona oraz zabezpiecza powierzchnie, które wykonane są z różnych materiałów takich jak: szkło, kamień, drewno i elementy z tworzyw sztucznych. 

Samoprzylepna folia polietylenowa stanowi doskonałą alternatywę dla taśm klejących i klasycznych folii malarskich. Tworzy ona antypoślizgowe powierzchnie, po których można swobodnie i bezpiecznie chodzić.

Folia antypoślizgowa na bazie klejów akrylowych – łatwo się ją usuwa

Dokładnie nałożona zabezpiecza przed wilgocią i zabrudzeniami od środków chemicznych. Folię można łatwo usunąć, nie pozostawia śladów kleju. Ponadto dobrze sprawdzi się ona jako ochrona m.in. powierzchni szyb i okien oraz parapetów podczas aplikacji tynków i farb metodą natryskową.

Folia przeznaczona jest także do ochrony podłóg, mebli, luster, a ponadto grzejników oraz wszelkich elementów z tworzyw sztucznych. Jej stosowania pozwala oszczędzić czas i koszty w czasie porządków po remoncie i pracach budowlanych. Folia z powodzeniem może być używana również w zabezpieczaniu towarów w trakcie przewozu oraz w zakładach produkcyjnych.

źródło: Lakmy Sat

One comment

Dodaj komentarz