Farby Renowacyjne V33 Podłogi i Schody – nowość na rynku

Do rodziny produktów firmy V33 dołączył zestaw farb renowacyjnych, tym razem przeznaczonych do malowania podłóg i schodów. Dzięki specjalnej formule nowego produktu nie ma konieczności usuwania starej powłoki i stosowania warstwy podkładowej.

Renowacja podłogi jest czynnością, która niestety jest bardzo uciążliwa dla domowników. Wszystko za sprawą kurzu oraz bałaganu, które powstają w wyniku cyklinowania parkietu, bądź też zerwania starego i położenia nowych desek. Do tego trzeba dołączyć także dość duże koszty. Co jednak zrobić, gdy nie dysponujemy dużym budżetem, mamy mało czasu, a przed nami konieczność zmiana wyglądu drewnianej podłogi?

Farby Renowacyjne V33 Podłogi i Schody – właściwości

Nowe farby od firmy V33 stanowią rozwiązanie dla osób, które nastawiają się na szybką i tanią metamorfozę podłogi. Są one przeznaczone nie tylko do malowania podłóg drewnianych pokrytych lakierem, ale także paneli.

Dzięki specjalnej formule nowego produktu V33 nie ma konieczności usuwania starej powłoki i stosowania warstwy podkładowej. Przed nałożeniem nowej warstwy wystarczy jedynie lekko zmatowić powierzchnię, usunąć zabrudzenia i tłuszcz.

Jak zapewnia producent, dobra rozlewność powoduje, że farba równo i dokładnie kryje. Samodzielne malowanie jest więc proste, gdyż farba nie kapie z pionowych płaszczyzn, takich jak listwy przyścienne czy podstopnice.

Farby Renowacyjne V33 Podłogi i Schody – kolorystyka

Do wyboru mamy kolory: biały, biały pieprz, rafię, szary marengo, ziemię Afryki, ciemny grafit, tytan i terakotę. Przy zachowaniu zaleceń producenta odnośnie aplikacji – nałożenie dwóch warstw i pozostawienie do całkowitego wyschnięcia przez 12 h – nowa powierzchnia zyskuje znakomite walory użytkowe. Powłoka nie łuszczy się, jest odporna na uderzenia i ścieranie oraz łatwo się czyści przy użyciu standardowych detergentów.

Renowacja Podłogi drewniane & schody, cena: 128,00 zł 2 l; 85,00 zł 750 ml.

Podłogi i Schody Farby Renowacyjne V33

Podłogi i Schody V33 Farby Renowacyjne

źródło: V33

One comment

Dodaj komentarz