Farba Tikkurila Dream White – nowość na rynku

Do oferty firmy Tikkurila dołączyła wodorozcieńczalna farba lateksowa Dream White. Została ona stworzona w oparciu o najnowocześniejszą technologię „Special white tiles”, dzięki czemu, jak informuje producent, zapewnia ona nieskazitelne wykończenie i niezmienną w czasie biel, odporną na działanie promieni UV. Produkt dostępny jest w opakowaniach o pojemności 3 l i 10 l.

Tikkurila Dream White ma dobrą przyczepność do podłoża. To właśnie sprawia, że jest łatwa w aplikacji, a ponadto ma dobrą siłę krycia. Jak gwarantuje jej producent, pomalowane nią ściany i sufity zyskują jednolite matowe wykończenie, a biały kolor niezmiennie utrzymuje się w czasie, nie żółknąc ani nie szarzejąc.

Farba Tikkurila Dream White – technologia Special white tiles

Technologia Special white tiles jest to układ unikatowych, białych i płaskich płytek  nieregularnych kształtach. Mają one różne, ściśle dobrane wielkości, co pozwala na ich harmonijne oraz warstwowe ułożenie. W efekcie tworzy się zwarta i jednolita powłoka o wysokiej trwałości.

Z powierzchni pokrytych farbą Tikkurila Dream White można usuwać plamy i zabrudzenia. Wszystko dzięki temu, że ma ona zwiększoną odporność na zmywanie, a ponadto szorowanie na mokro. Dzięki temu sprawdza się w użytku zarówno w mieszkaniu, jak i pomieszczeniach biurowych i użyteczności publicznej, budynkach szkolno-wychowawczych, obiektach medycznych jak laboratoria czy szpitale, a także w zakładach usługowych oraz produkcyjnych.

Farba Tikkurila Dream White jest też przyjazna dla zdrowia i środowiska. Nie ma w swoim składzie szkodliwych LZO (lotnych związków organicznych). Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Nowa farba tikkurila dream white

źródło: Tikkurila

One comment

Dodaj komentarz