Dziewczęcy pokój córki Kamili Szczawińskiej

Dziewczęcy pokój córki Kamili Szczawińskiej

Kamila Szczawińska, modelka, mama dwójki dzieci postawiła na polską jakość i urządziła pokój swojej córeczki Kaliny, we współpracy z marką Pinio. 


Pokój Kalinki został urządzony w bardzo dziewczęcym stylu. Białe ściany stanowią tło dla mebli w tym samym kolorze, których producentem jest polska marka Pinio. Połączono je z miętowo-różowymi akcesoriami od Lamps&Company.Pokój dziewczęcy koszyk

Dziewczęcy pokój – ważne są meble i dodatki

Meble i dodatki Kamila wybierała sama, bez pomocy projektantki. Zestaw mebli Marsylia kształtami przypomina francuskie domki plażowe, a charakterystyczne plakietki z napisami „La Plage” (plaża), czy „La Mer” (morze) dodają uroku i przywołują wakacyjny klimat.

Pokój dziewczęcy fotelŁóżko pokryte jest różową narzuta, na której znalazło się dużo małych, ozdobnych poduszek. Dzięki temu, że Kamila zdecydowała się na konkretny motyw przewodni – „Pink&Mint Stars” od Lamps&Company – wnętrze wygląda spójnie i, mimo bardzo dużej ilości dodatków w pokoju, nie powstał stylistyczny chaos. Obok łóżka stoi duża pufa oraz ręcznie pleciony dywan w biało-różowe koła. Na białym stoliku na drewnianych nogach Kamila postawiła dekorację w postaci liter, tworzących napis „LOVE”.
Pokój dziewczęcy

 

One comment

Dodaj komentarz