Drewnopodobne płytki Cersanit – Tagro i Ziros

Drewnopodobne płytki Cersanit

Do rodziny drewnopodobnych płytek marki Cersanit dołączyły dwie kolekcje – Tagro i Ziros. Minęły już czasy, gdy płytki imitujące drewno przypominały raczej panele podłogowe lub linoleum. Dzisiejsze kolekcje osiągają wysokie poziomy imitacji oryginału – jego koloru, faktury, usłojenia. Czasem trudno jest nawet z bliska wychwycić różnicę.

Drewno dobrej jakości jest dużym wydatkiem, więc nie każdy może sobie pozwolić na jego zakup. Jeśli chcemy zastosować je na podłodze, wówczas może wiązać się to z wieloma niedogodnościami użytkowymi. Jako, że jest to materiał naturalny, wymaga systematycznej pielęgnacji oraz konserwacji.

Drewnopodobne płytki z coraz większym powodzeniem konkurują ze swoim pierwowzorem – drewnem. Imitują je perfekcyjnie. Nie dziwi więc fakt, że od kilku sezonów do naszych domów szturmem weszły ceramiczne płytki drewnopodobne. To ciekawa, a jednocześnie funkcjonalna alternatywa, która bardzo szybko zdobyła u nas popularność. Poza lepszą trwałością i brakiem konieczności powtarzania konserwacji, świetnie współgra z każdym wystrojem wnętrza i kolorystyką.

Drewnopodobne płytki Cersanit – Kolekcja TAGRO

Powstawała ona z myślą o osobach, które poszukują do swoich wnętrz rozwiązań, które nawiązują do natury. Stanowi ona dobrą alternatywę dla podłóg drewnianych. Płytki mają subtelną strukturę, która bardzo dobrze wpisuje się w klimat naturalności. Jak informuje producent – neutralne kolory oraz bardzo dobre parametry techniczne dają możliwość uniwersalnego zastosowania kolekcji zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Matowe płytki o rozmiarze 42×42 cm oferowane są dwóch odcieniach: naturalnym Brown i Grey – z domieszką szarości.

Drewnopodobne płytki Cersanit – kolekcja ZIROS

Ta kolekcja, podobnie jak opisana wcześniej, równie dobrze imituje ten szlachetny materiał, jakim jest drewno. To propozycja idealna dla tych, którzy szukają do swoich domów wygodnych i praktycznych rozwiązań. Jak informuje producent, delikatna struktura płytek realistycznie oddaje naturalną fakturę naturalnego surowca, a kolory, przywodzące na myśl dąb czy klon, jeszcze bardziej intensyfikują to wrażenie.

Podobne do Tagro parametry sprawiają, że bez przeszkód można je układać w łazienkach, salonach, czy jadalniach, ale także na zewnątrz pomieszczeń. Matowe płytki o rozmiarze 42×42 cm oferowane są dwóch odcieniach: Maple i Oak.

Nowa kolekcja płytek drewnopodobnych cersanit

źródło: Cersanit

One comment

Dodaj komentarz