Chłodziarko-zamrażarki BluPerformance od firmy Liebherr

Linia urządzeń BluPerformance, to nowa propozycja od marki Liebherr. Obejmuje ona chłodziarko-zamrażarki, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania i technologie. 

Jak zapewnia producent, nowe urządzenia zapewniają mniejsze zużycie energii niż najwyższa klasa energetyczna A+++ nawet o 20%. Ponadto pracują znacznie ciszej oraz zajmują mniej miejsca.

Nowe modele chłodziarko-zamrażarek będą dostępne w modelach z linii Premium oraz Comfort.

Chłodziarko-zamrażarki BluPerformance – wydajny kompresor

Wszystkie modele z linii BluPerformance wyposażone zostały w klasę efektywności A+++ lub A+++/-20%. Jak gwarantuje producent, zarówno modele Premium, jak i Comfort, są bardziej ekonomiczne od dotychczasowych, a ich wybór, to zafundowanie sobie 20% więcej pojemności na przechowywanie żywności.

Jeśli chodzi o technologię chłodzenia (w tym tzw. skraplacz), została ona zintegrowana w podstawie urządzeń. Zastosowano także wydajny kompresor, co przekłada się na to, że są ich praca jest cicha.
Nowe chłodziarko-zamrażarki BluPerformanceNowe urządzenia od firmy Liebherr zapewniają większą przestrzeń w komorze chłodziarki w szufladach z technologią BioFresh, jak również w komorach zamrażarki. W urządzeniach tych mogą one być użyte jako komory HydroSafe (z wyższym poziomem wilgotności) lub jako DrySafe (z niższym poziomem wilgotności).

Wszystkie szuflady BioFresh można całkowicie wysunąć na szynach teleskopowych. W liniach Premium szuflady BioFresh oferują mechanizm samoczynnego wsuwania i cichego domykania.

Chłodziarko-zamrażarki BluPerformance – wielofunkcyjna obsługa dotykowa

Modele Premium z linii Liebherr BluPerformance posiadają 7-calowy wyświetlacz LCD zintegrowany w drzwiach urządzenia. Widoczne są na nim informacje i wskazówki dotyczące codziennej obsługi urządzenia i jego energooszczędności, a ponadto porady dotyczące przechowywania wszelkiego rodzaju artykułów.

Chłodziarko-zamrażarki BluPerformance białe

W chłodziarko-zamrażarkach Liebherr BluPerformance można ustawić i wyświetlić na panelu obsługi nawet sześć ustawionych programów. Na przykład dzięki programowi Party można szybko i efektywnie schłodzić napoje, a dzięki programowi Wydajność Max, urządzenie osiąga maksymalną wydajność chłodniczą. Dla strefy chłodzenia i zamrażania wybrane zostają wówczas najniższe ustawienia temperatury.

Chłodziarko-zamrażarki BluPerformance -design

W urządzeniach Liebherr BluPerformance zachowano minimalistyczny design HardLine. Zawiasy drzwiowe są całkowicie zintegrowane, dzięki czemu nie zaburzają ogólnego wyglądu urządzenia. Uchwyt z kolei został zintegrowany z mechanizmem drzwi, gwarantującym ich bezproblemowe otwieranie, zarówno dla komory chłodziarki jak i zamrażarki. Wnętrze urządzenia wykonane jest ze szkła hartowanego GlassLine, z wykończeniem ze stali szlachetnej. Urządzenia są ponadto wyposażone w schowek VarioSafe przeznaczony m.in. do przechowywania małych produktów spożywczych, tubek lub słoiczków.

Chłodziarko-zamrażarki BluPerformance srebrne

Sufitowe oświetlenie LED zapewnia jednorodne rozświetlenie całego wnętrza. Modele Premium BioFresh z linii Liebherr BluPerformance posiadają dodatkowe oświetlenie LED zintegrowane w tylnej ścianie.

Chłodziarko-zamrażarki BluPerformance -system wentylacyjny

Wszystkie chłodziarki i chłodziarko-zamrażarki Liebherr BluPerformance posiadają system PowerCooling z filtrem FreshAir z węglem aktywowanym. Filtr oczyszcza cyrkulujące powietrze i szybko wychwytuje nieprzyjemne zapachy. Wyświetlacz wyposażono w funkcję przypominania, która informuje użytkowników o terminie wymiany filtra.

fot. Liebherr

One comment

Dodaj komentarz